dětské filmy a pohádky na DVD, vyprávění a písničky na CD, vánoční koledy a pohádky

Animované seriály s lidskými postavičkami - Hurá za Kájou

Hurá za Kájou ! DVD 5 Leův křeček 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:
Hurá za Kájou ! 5
dětský animovaný seriál
Hurá za Kájou !
DVD 5

Jmenuji se Kája a jsem čtyřletý klučina, kterého ze všeho nejvíc baví prozkoumávat okolní svět. Hned, jak se ráno probudím, vyskočím na nohy a vydám se na dobrodružný průzkum. V kuchyni už na mě čekají moji milovaní rodiče a sestřička Rosie, se kterou se skvěle hraje třeba na indiány. Někdy jí sice trochu zlobím, ale nakonec se vždycky udobříme. Sotva si sednu ke stolu, už mi vyskočí na klín kocour Gilbert. Trochu žárlí na moje oblíbené hračky - medvídka Edu a dinosaura Rexyho, ale když mu dám mlíčko, všechno se spraví. Snídaně už končí a já jdu poznávat svět, který je každý den úplně jiný. Když se ke mě připojíte, určitě nebudete litovat. Slibuju!

1. část - Kája a zoubková víla (Caillou and The Tooth Fairy), Kája chce vyrůst (I Want to Grow Up), Kájova velká radost (Caillou's Big Chill), Leův křeček (Leos's Hamster)
2. část - Tři je moc (Three's a Crowd), Brzy se uzdrav (Get Well Soon), Hra stínů (Shadow Play), Nový člen rodiny (A New Member of the Family)
3. část - Oslava (Surprise Party), Kájova noční můra (Caillou's Bad Dream), Kája a počítač (Caillou Computes), Kájův velký objev (Caillou's Big Discovery)

V českém znění: Eva Skalická, Valérie Zavadská, Antonín Navrátil, Tereza Chudobová, Eva Spoustová, Marcela Kyselová, Ladislav Županič, Julie Alexandridisová, Jiří Pondělíček ml., Marcela Bártová, Pavel Skalický

Obraz: barevný 4:3
Zvuk: český DD 2.0
Délka: 69 minut

 

« zpět