dětské filmy a pohádky na DVD, vyprávění a písničky na CD, vánoční koledy

Seriály zahraniční hrané - Ostatní

DESATERO POHÁDEK dvd 

Vaše cena:
Běžná cena:59,00 Kč
Ušetříte - sleva:76.27% / 45,00 Kč
Dostupnost:skladem
Množství:
DESATERO POHÁDEK dvd
DESATERO POHÁDEK

DVD obsahuje 3 příběhy pro děti:

Bella a Sebastián
V horách se narodil cikánce chlapec, který byl pojmenován Sebastian. Jeho matka po porodu zemřela a sirotka se ujal starý César , který jej vychovával společně s vnuky Jeanem a Angelínou .Ve stejný den jako Sebastián se narodila na druhém konci hor i fenka Bella - alpský čuvač. Díky svému krásnému a mohutnému vzhledu byla často prodávána, střídala majitele , až skončila v psinci jak zatoulaný pes. Podaří se jí utéct a její pouť jí přivede do hor , kde se setkává se Sebastianem. U něj se pomalu učí najít ztracenou důvěru k lidem. Chlapec a pes se stanou nerozlučnými přáteli.

Skippy 1
Do národního parku přijíždí bioložka Anna, která zde chce zkoumat život vačnatců. Anna uzavře několik koal do klecí, aby je mohla pozorovat, přestože ji správce parku Matt Hammond upozorní, že v jeho parku se zvířata do klecí neuzavírají. Anna si však stojí za svým a tak musí zasáhnout klokanice Skippy a koaly osvobodit...

Čáryfuk 1
Anglie před 900 lety. Kouzelník Čáryfuk sbírá v lese byliny do čarovného lektvaru, když ho obklíčí vojáci. Na útěku před nimi použije Čáryfuk zaříkadlo, kterým se omylem přesune společně se svojí ropuchou Touchwoodem do současnosti. Kouzelník se zde setkává s malým chlapcem Carrotem, který se stává jeho novým přítelem.

OBRAZ 4:3 * JAZYK A ZVUK česky 5.1, anglicky 5.1 * TITULKY české

« zpět